Hotovostní půjčka při které vytváříte úvěrovou rezervu pro horší časy

Život s nějakým typem půjčky zná kromě dětí snad každý Čech. A kdo někdy splácel svůj úvěr ví jaké to je splácet úvěr a zároveň budovat finanční rezervu. Pokud chcete mít při splácení půjčky jistotu, že nebudete mít nedostatek peněz sáhněte po takové půjčce, kterou splácíte a zároveň si „spoříte“.

Jak půjčka funguje

S každou zaplacenou měsíční splátkou totiž vytváříte pomyslnou rezervu, kterou si můžete v případě potřeby kdykoli půjčit a to bez nutnosti schvalování úvěru. Řádným splácením půjčky vám tedy poskytovatel úvěru půjčí další prostředky ochotně a bez zbytečných formalit. Výše případného dalšího úvěru závisí na tom kolik splátek jste už zaplatili.

Tato půjčka se může hodit v horších časech kdy potřebujete například zaplatit nečekaný výdaj nebo se vám náhle sníží příjmy – pohodlně, bez zbytečné administrativy a hlavně rychle získáte peníze, které potřebujete.

Hotovostní půjčka až do 90 tisíc

Tato půjčka je hotovostní a bezúčelová – nikdo se vás nebude ptát na co peníze potřebujete a peníze vám přijdou po schválení do 48 hodin na váš účet. Půjčit si můžete 20.000,– až 90.000,–. Výši úvěru i splátek si můžete variabilně navolit v úvěrové kalkulačce.

Výši úrokové sazby i roční procentní sazbu nákladů (RPSN) vidíte okamžitě. Proto si můžete udělat přesnou představu o tom kolik celkem zaplatíte. Výhodou této půjčky je také předčasné splacení úvěru zdarma a sjednání doplňkového pojištění proti neschopnosti splácet. Poskytovatel úvěru ctí zásady etického úvěrování a nabízí jen bezpečné úvěrové produkty.

Pro koho je tato půjčka vhodná

Jedná se o transparentní a férovou půjčku – poskytovatel úvěru ji poskytne jen žadatelům u nichž je předpoklad, že ji bez problémů splatí.

Žadatel musí být starší 18 let a musí mít vlastní bankovní účet (dispoziční právo nestačí). Důležitý je i pravidelný měsíční příjem, který doložíte měsíčním výpisem z vašeho účtu. Pokud váš příjem není dostatečný, protože jste například v důchodu nebo na rodičovské dovolené můžete si vzít jako spolužadatele manžela / manželku.

Hotovostní půjčka s obnovitelnou úvěrovou rezervou je variabilní řešení pro financování vašich rozmanitých potřeb. Online žádost o půjčku, rychlé posouzení vaší žádosti i možnost individuálního nastavení výše splátek navíc řadí tuto půjčku k těm nejatraktivnějším na trhu.