Nulové RPSN

Myslíte si, že nulové RPSN je nesmysl? Proč by vám někdo půjčoval bez RPSN a poplatků tedy zadarmo? Takové půjčky opravdu existují a není to reklamní trik, který vás má nalákat. I když na takové můžete také narazit. Už i u nás nabízí řada firem první půjčku bez poplatků a úroků.

Důvod proč některé nebankovní subjekty dávají peníze bez úroků je ten, že se snaží k sobě nalákat nové klienty. Nepočítejte, ale s tím, že peníze bezúročně dostanete vždy. Týká se to jen první půjčky. Lze ji získat i u společnosti Crediton. Napoprvé zdarma, ale nedostanete velkou částku. Počítejte maximálně se 3.000 korun. Více nikdo nenabízí. Firmy si než půjčí více peněz chtějí ověřit jak bude splácet. Teprve až pak jsou ochotny nabídnout více.

Co to vlastně je RPSN u spotřebitelských úvěrů? Málokdo přesně ví co tato zkratka znamená. Většina lidí sleduje výši úroku, ale ta je méně důležitá. Jednoduše řečeno je to číslo, které vyjadřuje vaše náklady na půjčku. Tedy to co zaplatíte navíc. Berte to, ale hodně s rezervou protože to je hodně zjednodušené. Výpočet je poměrně složitý.

Půjčky s nulovým RPSN budete u bank hledat marně. Poskytují je výhradně nebankovní subjekty. Zde je velký výběr, ale půjčky bez RPSN neposkytují zdaleka všichni.