Peníze do 15 minut

Situace kdy nám chybí pár tisíc patří k životu. I při sebelepší finanční disciplíně se může v takovéto situaci ocitnout každý z nás. Jak lze takovou situaci řešit? Můžete požádat přátele nebo rodinu, ale nevyhnete se samozřejmě tázavým pohledům (a mnohdy nejen jim). Pokud potřebujete malý obnos a víte, že ho bez problémů za týden nebo dva splatíte můžete zkusit rychlou půjčku do 15 minut.

Co je třeba, abyste tuto půjčku získali? Kromě toho, že vyplníte žádost online a vyčkáte několik minut na schválení, je třeba mít vlastní bankovní účet a na něm disponibilní jednu korunu. Proč to? Protože kouzlo této mikropůjčky spočívá v rychlosti se kterou jsou vám peníze poskytnuty a proto potřebuje poskytovatel ověřit, že jste majitelem účtu na který chcete peníze převést.

Peníze navíc získáte z pohodlí domova. Vaše žádost bude vyřízena ve všední den stejně jako ve svátek a v kteroukoli denní nebo noční dobu. Poskytovatel této půjčky nemá „otevírací dobu pobočky“ ani vám nebude říkat kolik si můžete minimálně půjčit – na rozdíl od jiných, zpravidla bankovních poskytovatelů. Prostřednictvím této půjčky si můžete poprvé půjčit 1000,– až 4.500,– Kč, a při opakované půjčce až 12500,– Kč.

Kromě rychlosti vyřízení úvěru a expresního poskytnutí peněz má tato půjčka ještě další významnou výhodu – pokud ji do 7 dnů splatíte, nezaplatíte žádný úrok ani poplatek. Pokud tedy potřebujete zaplatit opravu auta a víte, že za pár dní budete moci peníze vrátit výhodněji už si půjčit nemůžete.

Jaké jsou náklady na půjčku mimo bezúročné období? Při žádosti o půjčku sami volíte kolik si chcete půjčit a ihned vidíte kolik celkem zaplatíte. Podmínky poskytnutí úvěru jsou férové a transparentní. O všem víte dopředu. Samozřejmostí je možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od podpisu nebo možnost půjčku předčasně splatit. Úplné znění obchodních podmínek stejně jako odpovědi na vaše případné otázky, najdete na webu poskytovatele – vše srozumitelně a jasně.