Rychlé online půjčky od Crediton

Crediton se specializuje na krátkodobé půjčky před výplatou. Nový žadatel dostane maximálně 4.000 Kč. Pokud již jste klientem a svůj předchozí úvěr máte splacený můžete dostat až 20.000 Kč. Poskytovatel vyřizuje půjčky do 30 minut od podání žádosti nebo odeslání sms. V případě, že částka nepřesáhne 4.999 Kč je půjčka bez podpisu smlouvy.

První půjčka

U první půjčky musíte projít obvyklým procese schvalování. Crediton po vás v tomto případě bude požadovat: vaše jméno, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu (nemusí být váš), e-mail a číslo mobilního telefonu (pouze vaše vlastní). Maximální částka je 4.000 Kč. Maximální doba splatnosti je 30 dní. Pokud si tuto částku půjčíte na 15 dní přeplatíte 780 Kč. U té samé částky na 30 dní to bude 1.020 Kč. Nejmenší částka o kterou lze žádat je 500 Kč.

Opakovaná půjčka

Zde již nemusíte procházet procesem schválení a pokud máte předchozí půjčku řádně splacenu dostanete peníze ihned. Maximální výše půjčky je již 20.000 Kč. Doba splatnosti je prodloužena na 40 dní. Půjčení této částky na uvedenou dobu vás vyjde na 9.336 Kč.

Tento poskytovatel má účty v těchto bankách: Komerční banka, Raiffeisen, Fio, Česká spořitelna, GE Money bank. Jste-li ve finanční tísni a potřebujete naléhavě peníze můžete Crediton vyzkoušet.