Zonky výhodné půjčky

zonky

Co to je?

Zonky je nová služba v oblasti půjčování peněz, která vybočuje z normálu tím, že to není klasická úvěrová společnost. Služba se zabývání půjčováním peněz mezi lidmi. Princip je jednoduchý. Na jednom místě dávat dohromady ty co jsou ochotni půjčit a ty co potřebují hotovost.

Hned se k tomu vedou diskuze zda je to takto vůbec možné, ale zkušenosti jsou kladné.

Výhodněji než kdekoliv jinde

V čem je to jiné a výhodné? Jiné to je v tom, že jde o půjčky mezi lidmi. Z toho pramení celá řada výhod. Peníze jdou ve směru člověk člověk, nikoliv firma člověk. Podmínky jsou tedy pro zájemce úplně jiné. Jsou o dost jednodušší a žádaná hotovost je lépe dosažitelná.

Úroky aneb kolik přeplatíte. I zde je jsou půjčky Zonky na tom o proti konkurenci o dost lépe. Úroky se stupňují podle rizika a jsou o dost nižší než kdekoliv jinde.

Jak to funguje

Co tedy musíte pro vyzkoušení celého systému udělat? Pochopitelně se musíte na webu do služby zaregistrovat. Vše najdete na www.zonky.cz. A jestli se ptáte jak to celé funguje tak zhruba takto. Po zaregistrování zadáte svou poptávku ve které vše specifikujete. Systém ji hned rozešle investorům. Lidé se začnou na Vaší půjčku skládat. To bude s největší pravděpodobností trvat jen pár minut (vysvětleno níže). Poté co je částka „naplněna“ odejdou peníze na Váš účet.

Češi rádi půjčují druhým

Je to s podivem, ale zatím je více těch co chtějí své finance někomu poskytnout než těch co o prostředky žádají. Takže nemusíte mít obavu, že se na Vás nedostanete. Situace je zatím přesně opačná je velkou otázkou jak dlouho to takto bude.

Chtivých investorů je dokonce tolik, že pokud nemají promo kód tak si musí „stoupnout do fronty“ a počkat až je systém pustí dál.

Podle ohlasů na internetu to vypadá, že hodně žadatelů je z řad podnikatelů a OSVČ. Počkejme si kam se to celé vyvine. Přejme službě hodně zdaru a budeme ji sledovat a informovat o změnách.