Bezúročná zápůjčka

Bezúročnou zápůjčku Vám poskytne několik firem v podstatě bez schvalování. Nejde o velké částky a proto ji zákazníci nejvíce používají na uhrazení nejnutnějších plateb v období kdy jim docházejí finance. Na co výpůjčku využijete se nikdo neptá. Existuje několik možností jak se k ní dostat i bez neúročně a bez RPSN. Jaké to jsou?

Kdo Vám ji poskytne

Zápůjčku dnes běžně dávají zaměstnavatelé. Je to ta nejlepší varianta. Není potřeba nic zdlouhavě řešit a zapůjčené peníze se odečtou automaticky z další výplaty nebo jak si dohodnete. Zde neplatíte žádné úroky, ale na druhou stranu Vás může zaměstnavatel tak trochu držet v šachu. Záleží na jeho přístupu. Další možností jsou privátní osoby.

Zápůjčky od soukromích osob

Pokud Váš zaměstnavatel nevychází takto svým zaměstnancům vstříc obraťte se na soukromou osobu, která dává peníze bez problémů a nic z výše uvedeného neřeší. Nárok máte i v případě, že jste ve zkušební době. Zde už to, ale není zcela bezúročné. Na druhou stranu peníze dostanete prakticky jistě. Přístup je naprosto odlišný od toho jak postupují nebankovní firmy. Plusem je i fakt, že je budete mít takřka okamžitě což může být ještě dnes. Stačí se jen domluvit na jejich předání. Hotovost dostanete na směnku. Můžete si vybrat zda budete splácet potupně nebo najednou celou částku jednorázově.