Cetelem finanční produkty

Rychlá osobní půjčka Cetlem má výborné recenze. Dostat můžete až 200.000 Kč. Nejnižší možná splátka je 1.999 Kč. Při řádném splácení dostane bonus ve formě vrácení několika splátek zpět. Jejich počet závisí na výši úvěru a délce splácení. Roční úrok je od 6,9%. Více Vám ukáže kalkulačka kde si vše nastavíte online. Schválení probíhá do půl hodiny. Půjčka pro Vás může být výhodnější než to co Vám nabídne Vaše banka.

Není to půjčka bez doložení příjmu. Ten budete potřebovat. Stejně tak nelze očekávat, že by Vám společnost schválila úvěr bez registru. Oproti tomu můžete mít více půjček. Ty si lze sloučit do jedné. Podrobnosti dále.

Konsolidace půjček

Pokud máte více spotřebitelských úvěrů (půjček) můžete si je sloučit do jedné. Výhodné to je v tom, že budete platit jen jednu splátku měsíčně. Tam bude o něco nižší než součet všech současných. Konsolidovat můžete i své kreditní karty. Další informace o konsolidaci zde.

Splátkový prodej

Umožňuje nakoupit zboží na které momentálně nemáte peníze. Nejčastěji s přeplatkem 10% z ceny zboží. Můžete najít akce nákup na splátky splátky bez navýšení. Vše si můžete vyřídit přímo v prodejně nebo na webu Cetelem. Splátkový prodej umožňuji i některé eshopy. Vyřízení je bez čekání. Seznam prodejců je dlouhý a neustále se rozšiřuje.

Na co lze úvěr použít:

  • na cokoli 🙂
  • na auto – ojeté či nové
  • na koupi nábytku
  • na rekonstrukci
  • na nemovitost

To vše Vám nákup na splátky umožňuje. V nabídce je i revolvingový úvěr.

Kreditní karta

Je zdarma. Za nákupy hrazené kreditní kartou dostáváte odměnu. V obchodech to jsou 2% z utracené částky, za platby na internetu 3% a za nákupy pohonných hmot na čerpacích stanicích 4%. Předčasné splacení je možné. Aktivace je zdarma. Můžete ji hned začít používat a čerpat poskytnuté finance a to až 55 dní bezúročně. Pokud máte kartu pozastavenu k jejímu odblokování dojde začátkem měsíce. Obdržíte i bezkontaktní platební nálepku. Tento produkt získal ocenění v anketě Zlatá korunka. Karta byla dříve nabízena pod jménem Aura.

Klientská zóna

Cetelem klientská zóna přihlášení je Vám neustále k dispozici. Zde můžete provádět řadu operací. Mimo jiné zde zjistíte aktuální stav všech Vašich zůstatků. To platí i pro kreditní kartu pokud ji používáte. Naleznete tam i číslo účtu kam poslat peníze.

Odložení splátek

Tato možnost na webu nikde není a pravděpodobně tedy není nabízena.

Kontakty na firmu

Firma sídlí Praze. Adresa je Praha 5 v ulici Karla Engliše. K dispozici je infolinka linka. K vyřízení Vašeho požadavku budete potřebovat rodné číslo. Pobočky jsou Brno a Ostrava.

Cetelem se v roce 2017 přeměnilo na Hello bank s více službami.