Chybí vám peníze před výplatou? Zkuste finskou půjčku Ferratum

Finská půjčka poskytovaná společností Ferratum Czech představuje vhodné řešení tehdy, pokud vám chybí pár korun do výplaty nebo pokud se vám rozbila lednice a nemáte z čeho zaplatit novou. Jak funguje a kdy je vhodné ji využít?

Finská půjčka, někdy také krátkodobá je až do výše deseti tisíc korun se splatností maximálně 45 dní. Tento typ úvěru řeší krátkodobý nedostatek peněz u lidí, kteří vědí, že do daného data například z výplaty bez problémů vše splatí.

Kdo si o ni může zažádat? Každý mezi 21 a 75 lety, kdo má u této firmy splaceny všechny závazky. Je tedy vhodná i pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí doložit svůj příjem. Není třeba ani ručitele. Zkušenosti jsou velmi dobré.

Výhodou je rychlé a diskrétní sjednání prostřednictvím SMS nebo online formuláře. Peníze dostanete hned druhý den. V případě první půjčky poštovní poukázkou a při dalších půjčkách převodem na účet.

Ferratum půjčka je určena například pro překlenutí týdne do výplaty. Proto je její splatnost relativně krátká – můžete si ji však prodloužit.

Odložení splátky a prodloužení půjčky

Splacení si můžete odložit o 7 až 30 dní. To se může kdykoliv hodit. Není to samozřejmě zadarmo. Výši poplatku lze dohledat v sazebníku. Jak o odložení požádat? Máte několik možností. Nejrychlejší je to udělat pomocí sms ve speciálním tvaru: FER váš variabilní symbol vaše rodné číslo počet dnů prodloužení. To celé odešlete na číslo +420736304030. Pro přesný tvar zprávy doporučujeme navštívit webové stránky poskytovatele.

Jaká je úroková sazba a jaká je výše RPSN? Společnost nabízí na svých stránkách intuitivní a přehlednou kalkulačku v níž podle výše částky a její splatnosti vidíte i poplatky a RPSN. Nejvýhodnější je ve výši 2.000,– na 14 dní, která je bez poplatků a jakýchkoli úroků.

Finská zápůjčka může pomoci lidem, kteří potřebují rychle půjčit menší obnos a kteří vědí, že ho také bez problémů v daném termínu splatí.