Co dělat když nemáte účet v bance

bankovni-ucet

Valná většina poskytovatelů půjček po Vás bude chtít bankovní spojení na které Vám zašle peníze. Když pomineme vydání hotovosti tzv. na ruku je to nejrychlejší možnost. Je to také jedna z možností jak poznat solidní firmu. Co, ale dělat když účet nemáte?

Bez účtu to nejde

Hned na začátek je potřeba říct, že pokud po Vás někde chtějí účet tak to bez toho nepůjde. Ale nezoufejte. Na konci článku je přeci jen několik možností.

Podle čeho vybírat

Je hned několik bank kde za vedení účtu nezaplatíte ani korunu. Ale to by pro Vás neměl být jediný rozhodující faktor. Pravděpodobně chcete mít peníze co nejdříve. Takže se podívejte z jakých účtů daný poskytovatel peníze posílá a vyberte stejnou banku.

Další kritérium pro Vás bude rychlost vyřízení Vaší žádosti. S čím je nutné počítat je fakt, že díky zakládání účtu budete mít peníze o něco později. Vyřízení všech formalit pár dní trvá, ale doba by neměla být delší než týden.

Jakou banku vybrat

Zde je pár konkrétních tipů. Jsou uvedeny jen ty kde vedení zdarma není něčím podmíněno.

Nechci mít účet v bance

Pokud si jej nechcete zřizovat máte v podstatě jen dvě možnosti. Najít někoho kdo ho nepožaduje a dává půjčky na poštovní složenky a hotově. Nebo firmu kde nemají podmínku aby šlo o účet který je psaný na Vás, ale na kohokoliv a požádat někoho z Vašeho okolí.