Dlouhodobá půjčka

dlouhodoba-pujcka

Půjčky s delší dobou splatností mají dvě zásadní výhody. Ta první je, že si můžete půjčit více peněz. Druhá spočívá v nízkých splátkách. Díky dlouhé době splácení si můžete placení rozložit a dosáhnout nízkých splátek.

Půjčka s nízkou splátkou

Pokud předem víte, že budete mít problém každý měsíc splácet několik stovek korun a pomůže Vám místo toho platit pohodlně jen pár korun sáhněte po dlouhodobé půjčce s malou splátkou u které lze odložit splátky. To pro případ, že by nastala situace kdy nebudete dočasně mít na její zaplacení.

Prodloužení splatnosti

Jak již bylo uvedeno výše v případě, že se dostanete do problémů (nemoc, ztráta zaměstnání, výpadek stálého příjmu) můžete si požádat a splátky odložit. Domluvíte si individuální splátkový kalendář.

Dlouhodobé půjčky bez registrů a zástavy

Dlouhodobá půjčka s registrem Vám umožní rozložení splácení až na několik měsíců. Může to být až 96 měsíců. Berou se až na několik let. Není požadována žádná zástava. Peníze dostanete okamžitě. Můžete si vybrat zda si je necháte poslat do banky nebo si pro ně dojdete na poštu na složenku.

Hotovost na všechno bez doloženého příjmu

Půjčka není ničím omezena. Můžete si ji vzít na cokoliv bez omezení. Maximální výše je 80.000 Kč. V případě, že máte možnost zástavy bude částka ještě větší.