Finská zápůjčka

Finská zápůjčka je nebankovní způsob půjčení peněz když potřebujete několik tisíc do výplaty. Vše vyřídíte odesláním jedné sms zprávy. To je v podstatě vše co musíte udělat. Pak už jen počkáte až Vám zavolá obchodní zástupce. To netrvá nijak dlouho. Zpětný hovor přijde za pár okamžiků (cca 5 minut). Přeptá se Vás na pár detailů.

Schvalovací proces není příliš náročný a většina těch co si zažádají (více jak 90%) ním bez problémů projde. Nemusíte se toho obávat. To jestli máte příjem nebo máte někde nesplacené pohledávky se neřeší. Dohodnete si částku, kterou potřebujete a způsob předání. To je všechno.

Po tomto nezbytném kroku se Vám bez prodlevy odesílají peníze. To je nejčastěji na složenku. Hotovost tak obdržíte následující den. Druhou možností je převod na účet v bance. Ten je rychlejší. V obou případech nebudete mít peníze déle jak zítra. Mezi další méně využívané možnosti patří schůzka s obchodním zástupcem nebo vyzvednutí peněz na přímo na pobočce firmy. Případně se Vám přivezou peníze domu. V tomto případě máte hotovost ještě ten den.

Finské rychlé zápůjčky většina lidí používá před výplatou. Je to nejrychlejší a zároveň nejvyužívanější možnost jak mít zase hned peníze. Jde o rychlé řešení finanční situace. O kolik si můžete zažádat? Zvolit si můžete částku v rozmezí od 1000 do 5000 Kč. Jestli potřebujete vyšší podívejte se zde.