Hotovost od soukromníka

pujcka-soukromnik

Rychlé půjčení hotovosti je dost často klíčové v hledání vhodného poskytovatele peněz. Někdy není možné na peníze čekat ani do dalšího dne. U nás je zvykem půjčovat si u firem v nebankovním sektoru. To jednoduše proto, že banky půjčují jen velmi neochotně respektive požadují celou řadu dokladů a proces je velmi zdlouhavý.

Ale ani zdaleka ne všechny „nebankovní firmy“ Vám dají peníze hned v den kdy je potřebujete. Můžete čekat i 48 hodin. Kde tedy hledat když si chcete půjčit a peníze ideálně hotovost potřebujete ještě ten den? Existuje řešení a tím je půjčka u soukromníka. Postupně si proberme její výhody a i možná úskalí.

Soukromník půjčí peníze během chvilky

Většina firem bohužel jen slibuje okamžité peníze, ale od nich je reálně dostanete nejdříve v následující den. Pokud Vám to stačí tak to samozřejmě není nic na závadu a můžete si tam půjčku vzít. Popsané nedostatky nemá nebankovní půjčka od soukromé osoby. Ten Vám dá peníze v okamžiku.

Kdo půjčí peníze hned?

To je něco co Vám určitě doposud žádný poskytovatel půjček nenabízel. A jako bonus můžete brát to, že Vám je přiveze až domů. V případě, že nemůžete na peníze čekat ani 2 dny je pro Vás soukromník jasná a rychlá volba. Je to totiž nejrychlejší půjčka na op bez poplatku.

Nabídky půjček od soukromníků jsou už pěkně obsáhlé a určitě je z čeho vybírat. Dost často jsou díky vysoké konkurenci i bez úroků. I tady musíte, ale dávat pozor.

Půjčka od soukromé osoby bez podvodu

Bohužel podvody jsou i zde. I tady se pohybují lidé, kteří dělají vše jen pro svůj prospěch a nic ostatní je nezajímá. Nenechejte se natlačit do ničeho nevýhodného nebo do něčeho co Vám není jasné:

  • nepřiměřeně vysoké úročení
  • neodpovídající zástava
  • rozhodčí doložka
  • pozor také na směnky

Rozhodně nedávejte jako protihodnotu do zástavy svůj byt nebo dům. Velký pozor také na rozhodčí doložku, která nemusí být přímo součástí smlouvy, ale jen tzv. vložená.

Soukromá půjčka od lidí má své nesporné výhody především v rychlosti vyřízení a pro někoho i způsobu doručení. Nabídka je už i tady velmi velká a je z čeho vybírat.