Hotovostní půjčka při které vytváříte úvěrovou rezervu pro horší časy

Život s nějakým typem půjčky zná kromě dětí snad každý Čech. A kdo někdy splácel svůj úvěr ví jaké to je splácet úvěr a zároveň budovat finanční rezervu. Obojí zároveň je v podstatě nemožné. Pokud chcete mít při splácení jistotu, že nebudete mít nedostatek peněz sáhněte po takové půjčce, kterou splácíte a zároveň si „spoříte“. Odborně se tomu říká revolvingový úvěr.

Jak půjčka funguje

S každou zaplacenou měsíční splátkou totiž vytváříte pomyslnou rezervu, kterou si můžete v případě potřeby kdykoli půjčit a to bez nutnosti schvalování úvěru. Řádným splácením vám tedy poskytovatel úvěru půjčí další prostředky ochotně a bez zbytečných formalit. Výše případného dalšího úvěru závisí na tom kolik splátek jste už zaplatili.

To se může hodit v horších časech kdy potřebujete například zaplatit nečekaný výdaj nebo se vám náhle sníží příjmy – pohodlně, bez zbytečné administrativy a hlavně rychle získáte peníze, které potřebujete.

Dobrá zpráva je, že pokud budete řádně splácet můžete další peníze čerpat již během splácení a nečekat na splacení celé dlužné částky.

Hotovostní půjčka s obnovitelnou úvěrovou rezervou je variabilní řešení pro financování vašich rozmanitých potřeb. V současné době ji nabízí firma Home Credit pod názvem flexibilní půjčka. Pokud víte ještě o někom dalším napište a můžeme je navzájem porovnat.