Hotovostní Tesco půjčka

Hotovostní Tesco půjčky jsou bez poplatků. Nic nebudete platit za uzavření, vedení a ani při předčasném splacení. Úvěr můžete dostat od 20.000 Kč až do 150.000 Kč. Konkrétní příklad: u 120.000 Kč je měsíční splátka 2.336 Kč po dobu 84 měsíců. Celková splácená částka je 196.224 korun.

Podmínky

  • minimální věk 18 let
  • potvrzení o příjmu (důchodci budou potřebovat svůj výměr)
  • 2 doklady totožnosti
  • výpis z bankovního účtu
  • nepotřebujete ručitele

Půjčku si můžete sjednat i z domova. To je výhodné především pro ty co ve svém bydlišti žádné prodejny Tesko nemají. Stačí vyplnit online žádost na webových stránkách. Ta se skládá jen ze dvou údajů: z částky kterou potřebujete a vašeho telefonního čísla.

Ještě před odesláním je vám k dispozici kalkulačka na které si jednoduše nastavíte kolik si chcete půjčit, výši splátek a dobu splácení. Hned také uvidíte kolik budete celkem splácet a výši RPSN. Co dostanete navíc? Při uzavření 10 000 Clubcard bodů na nákupy a každý měsíc dalších 300. Za poplatek 35 Kč měsíčně si můžete při koupit službu odklad splátek (celkem až 4x) a za dalších 35 Kč budete mít možnost měnit výši splátek.

Tesco půjčka není podvod jak se na internetu psalo. Nedejte na internetové diskuze a recenze. U takto velké společnosti, která má pobočky v několika zemích kde také nabízí malé úvěry se to dá jen těžko očekávat. Lidé s ní mají dobré zkušenosti.

Toto je první obchodní dům, který začal nabízet zákazníkům půjčky v hotovosti. Společnost dále nabízí sloučení půjček a nákupy na splátky. Zajímavá je jejich kreditní karta, která je v některých případech nejvýhodnější.