Hotovostní zápůjčka

Krátká zápůjčka do výplaty je snadným řešením překlenutí doby bez peněz. A pokud je navíc bezúročná je to pro vás úplně ideální. Mnohdy tomu tak také je. Podmínkou je, že u dané firmy žádáte poprvé. Vše je pak bez RPSN a poplatků. Smlouva o zápůjčce bezúročná. U další se tomu již nevyhnete. To se dá vyřešit žádostí u jiného poskytovatele, který také nabízí první peníze bez úroků.

Půjčka ještě dnes v hotovosti

Rychlá zápůjčka na op je v hotovosti nebo na Váš účet v bance. Záleží na vás co zvolíte. Rychlejší je hotovost do ruky kdy peníze dostanete v okamžiku. Banka je zase pohodlnější v tom, že stačí jen počkat až částka přijde na účet a pak ji vybrat. Dostat rychle peníze v hotovosti je lákavé, ale dávejte si pozor od koho si je půjčujete. Dobře také zvažte zda peníze opravdu tak nutně potřebujete.

Finanční zápůjčka peněz bez písemné smlouvy nemůže přesáhnout částku 5.000 korun. Tato hranice je daná zákonem. Nad tuto částku je již potřeba váš podpis. Pokud si půjčujete od jiné osoby musíte vědět jak sepsat půjčení peněz. To se dozvíte zde. Pokud potřebujete peníze ještě dnes je potřeba s tím počítat. Účtování malé zápůjčky peněz nejčastěji probíhá formou měsíčních splátek. Týdenní nejsou tak obvyklé.