Inzerce půjček od soukromých osob

soukrome-pujcky

Mnoho lidí, kteří se svýma žádostmi jinde neuspějí obrací svojí pozornost na nebankovní inzerce na půjčky ve kterých nabízejí peníze soukromé osoby. Důvodů je několik. Nevadí jim záznam v registru, exekuce a neplatíte žádné poplatky. Na internetu se nabízejí opravdu všude. Je to tak trošku fenomén a je dobré co vše od nich lze očekávat. Platí zde podobná pravidla jako kdekoliv jinde, ale je pravda že jsou mnohem volnější a i ti co měli v minulosti nějaké problémy velmi pravděpodobně budou se svou žádostí úspěšní.

Soukromá inzerce půjček

Pro mnohé žadatele je to prakticky jediná možnost kde peníze získat. Ti co půjčují soukromě nemají tak přísné podmínky a hotovost dají i těm co jinde neuspějí. Zkrátka vše je mnohem benevolentnější. Ale aby nedošlo k nějakému omylu. I zde musíte dodržet smluvené podmínky a vše zaplatit. Co jistě oceníte je opravdu individuální přístup což je jinde jen fráze. Přeci jen soukromé osoby půjčují vlastní peníze a tím mají ke všemu jiný přístup.

Půjčím hotovost

Jak takovou půjčku dostanete? Není to nic složitého. Jediné co musíte udělat je si někoho kdo půjčky soukromě dává najít. Soukromníci většinou inzerují své nabídky na webech k tomu určených nebo v novinách. Někdy se z toho vyklube obchodní zástupce nějaké nebankovní společnosti, ale to hned při prvním kontaktu poznáte. Pak již jen stačí zjistit podmínky a domluvit předání hotovosti. Běžně se nabízejí částky několik tisíc až desítek tisíc korun.

Půjčka soukromník

Co poradit při výběru soukromé půjčky? Postupujete stejně obezřetně jako u kteréhokoliv jiného finančního produktu. I tady pochopitelně najdete dobré a špatné nabídky. Když se vám něco nezdá hledejte dál. Nabídky převyšují poptávky takže je z čeho vybírat. Nejhorší je pokud vás tlačí čas nebo nějaká zoufalá situace. To se pak stává, že si člověk vše důkladně neprověří a bere tzv. vše co se mu první naskytne jen aby to měl už vyřešené. Tomu se snažte vyhnout.