Jak rychle získat peníze do výplaty?

Těchto půjček je v nabídkách pravděpodobně nejvíce a je o ně stále velký zájem. Těžko odhadovat proč se lidé často před výplatou dostávají do situace kdy mají nouzi o peníze. Ideálním řešením je nenadálým událostem předcházet a vytvářet si dostatečnou rezervu předem. Ne vždy se to však asi každému podaří.

Získání nebývá komplikované

Pro získání je důležité mít pravidelný příjem. To se dá předpokládát, že máte když sháníte peníze před výplatou. Příjem musí být v dostatečné výši. Kolik to je? To se přesně nedá říct. Každý to má jinak. Ale po rychlém prozkoumání webů několika poskytovatelů je to nejčastěji minimálně 12.000 Kč. Ve většině případů pak již jen stačí jeden nebo dva doklady totožnosti. Takové věci jako je e-mail, mobil a účet v bance má každý kdo chodí do práce. Máte? Tak hurá do toho. Neměl by to být problém.

Ale přeci jen ještě jedna malá poznámka. Vždy dobře zvažte zda půjčku opravdu potřebujete. Dělat si dluh kvůli věcem běžné spotřeby nedává smysl. Pokud musíte něco důležitého bez odkladu zaplatit a nemáte na to tak to je úplně jiná situace.

Jak co nejrychleji dostat peníze

Počítejte s tím, že to vždycky nějakou dobu zabere. Málokdy se to podaří v rámci jednoho dne. Mít u sebe peníze následující den (pracovní samozřejmě) je už o dost reálnější. Dodání dokladů, schválení žádosti, doručení peněz. To vše zabere nějaký čas. Tak to prostě je. Kdo chce mít hotovost ihned musí se poohlédnout jinde. Ale bude to mít dost těžké. Na tohle se opět musíte doptat u poskytovatele. Jakýkoliv průzkum se v tomto směru dělá dost špatně. Bohužel.

Proč tedy někdo tvrdí, že Vám dá peníze do hodiny, patnácti minut nebo ještě za kratší dobu? Poskytovatel se Vás může snažit jen nalákat nebo také může jít o čas braný až od popisu smlouvy. V takovém případě je to samozřejmě dost zavádějící údaj. Bohužel. Znáte to. Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají. A pak skutek utek. Dejte si na to pozor a zjistěte si to. Pozor. Tím, ale není řečeno, že nemůžete najít někoho kdo to umí!

Na co se připravit

Bude to pochopitelně něco stát. U půjčky na krátkou dobu bývá rpsn poměrně dost vysoké. 200 nebo 300 a více procent je zcela běžné. Dobře si to proto spočítejte a zvažte zda se Vám to „vyplatí“ a zda budete schopni částku vrátit.

Krátká doba splatnosti. Obvykle 30 dnů i kratší. 30 dnů dává smysl když výplata chodí každý měsíc. Splatnost bývá i kratší. U menších částek se většinou vrací vše jednou splátkou. Ale každý poskytovatel to má samozřejmě jinak.