Jak snadno získat peníze se Citi kartou

citi-kreditni-karta

Půjčovat si peníze neznamená vždy nutně vzít si půjčku v bance nebo kdekoliv jinde. Další zajímavou a mnohdy lepší možností jsou tzv. kreditní karty. Ty mají jednu výbornou vlastnost. Tou je bezúročné období.

Stačí jen vrátit peníze v daném termínu a nezaplatíte nic navíc. Většinou se platí jen poplatek za vedení karty, který bývá pod sto korun měsíčně a v různých akcích je možné i toto odstranit.

Nejznámější kreditkou u nás je Citi karta. Půjčit si na ní peníze je snadné. Stačí jen splnit jednoduché podmínky. Tou jsou dva doklady a být starší 18 let. A pak počkat na vydání karty.

Na kartu dostanete určitou část peněz, kterou můžete libovolně čerpat. Můžete s ní normálně platit v obchodech nebo vybírat hotovosti z bankomatů. A to i v zahraničí. Nejvýhodnější je platba v obchodech. Protože zde za každou transakci dostanete malou část peněz zpět.

Peníze samozřejmě musíte vrátit. Doba u Citi kreditní karty je stanovena na dostatečných 55 dnů. Pokud to v tomto termínu stihnete je vše bezúročné. Při dodržení této podmínky jde o velmi výhodné půjčování. V tom je celé kouzlo.

Stav Vašeho čerpání snadno dohledáte v Citi bank po on line přihlášení. Výhodné je, že peníze máte neustále k dispozici každý měsíc. A přitom o ně nemusíte pokaždé znovu žádat. Částka kterou si můžete vypůjčit se bude navyšovat.

Kdo momentálně hledá kde si vypůjčí měl se blíže podívat i na tuto možnost.