Jak získat půjčku, když máte malý příjem?

Potřebujete půjčit několik tisíc, máte malý příjem a nevíte na koho se obrátit? A měl by si člověk v takové situaci vůbec o něčem takovém uvažovat nebo hledat jinou cestu?

Půjčka bez doložení příjmu

K tomu, abyste si mohli půjčit pár tisíc nemusíte vždy dokládat jaký příjem máte. To naštěstí již dávno neplatí.

Dnes již nejde legálně získat půjčku bez toho aby jste nedokladovali svůj příjem ať je jakýkoliv. Určitě se dají takové nepoctivé firmy a jednotlivci najít, ale návody jak na to zde uvádět nebudeme. A doporučujeme se všem takovým podvodným a neseriózním nabídkám zdaleka vyhnout. Je to jen spolehlivá cesta jak se dostat do velkých problémů.

Pokud tedy o půjčku chcete žádat musíte nějaký příjem mít. Od jeho výše se odvíjí kolik si můžete reálně vypůjčit. V tomto směru má každá firma jiné podmínky. Pokud, ale někdo pracuje za minimální mzdu neměl by logicky dosáhnout na několik desítek tisíc, protože ji jednoduše nebude schopen splácet. Když to tak v praxi opravdu je funguje to jako dokonalá ochrana.

Mezi příjem se někdy nepočítá jen příjem ze zaměstnání, ale i třeba důchod a příspěvky v mateřství a jiné dávky. Je samozřejmě otázkou zda je s ohledem na jejich známou výši správné těmto skupinám peníze na dluh dávat. Asi by to tak být nemělo. Bohužel i zde existuje mnoho těch, kteří to nerespektují. I zde je na místě doporučení nepřistupovat na takové nabídky.

Kde dávají půjčky s malým příjmem?

Vzhledem k tomu co bylo již napsáno není výběr pro tuto skupinu lidí úplně snadný. Hodně záleží na tom kolik potřebujete a kolik měsíčně pobíráte. Když Vám bude stačit velmi málo je velká šance u většiny firem. Hledejte tedy právě tyto firmy. Kdo potřebu několik tisíc budete to mít již těžké. V případě, že jsou Vaše příjmy minimální a jste rozhodnuti si půjčku vzít podívejte se na Zonky. Tam také neschvalují úplně každému, ale jistá nemalá šance tu je.