Kalkulačka půjček

pujcky-kalkulacka

Na internetu je celá řada kalkulaček půjček. Ty po zadání vstupních údajů navrhnou pro Vás tu nejvhodnější půjčku, spočítají splátky i úroky a nabídnout kontakt na poskytovatele nebo rovnou formulář se žádostí. Takto to dělá poctivý provozovatel. Bohužel mnoho kalkulaček takto nefunguje a sledují jen vlastní zisk a navrhnou Vám vždy poskytovatele půjčky od kterého za to dostanou největší provizi bez ohledu co zadáte.

Takovou kalkulačku poznáte jen velmi těžko. Prakticky jediným způsobem jak toto zjistit je zadat několik rozdílných žádostí a sledovat nabídky. Ale není to úplně spolehlivá metoda. Některé weby mají toto ošetřené.

Jak tedy poznat poctivou kalkulačku půjček

Jak je napsáno výše jde to jen velmi těžko a lepší je vydat se cestou vlastního porovnávání půjček. Prostě vytáhnout vlastní kalkulačku a začít trochu počítat a srovnávat. Zaberte to sice nějaký čas, ale ušetří Vám to možné problémy v budoucnu.

Hledejte akce na půjčky

V oblasti půjček velká konkurence a firmy se předhánějí v nabídkách. Toho se dá chytře využít. Hledejte ty, které mají pro nové klienty půjčky zdarma. V praxi to vypadá tak, že není počítán žádný úrok, RPSN ani poplatek za uzavření smlouvy. Zkrátka částku, kterou si půjčíte budete ve stejné výši vracet. Proč to tak poskytovatelé půjček dělají? Jednoduše proto, že se snaží získat nové klienty, kterým pak budou nabízet další produkty.

Jedinou nevýhodou je, že si takto můžete půjčit jen malé částky v řádech pár tisíc korun. Většinou to není ani 5.000 Kč.

Jednou z firem, která takovou bezúročnou půjčku nabízí je Perfect Money kde Vám k žádosti stačí občanka. Podrobné informace a podmínky naleznete zde. Nalézt jich lze několik. Další je Zaplo.