Kamali půjčka

Do minuty schváleno a do 10 minut odesláno na Váš účet. Tak je nové Kamali půjčka prezentována. Zde je krátká recenze.

Jde o klasickou mikro půjčku. To znamená, že se půjčují malé částky. Maximum je nyní 20.000 Kč. Provozovatel má účty skoro ve všech našich bankách (nyní jich je 9) takže pokud odešlete žádost během pracovního dne budete mít peníze opravdu během pár minut.

Na otázku kolik to stojí je jednoduchá odpověď. Každá půjčená tisícovka Vás bude stát jen 33 Kč navíc. A pokud potřebujete půjčit jen na 14 dní máte první půjčení zdarma.

Kamali má jednu celkem zajímavou vychytávku, která zřejmě dost lidí přiláká. Týká se to prodloužení splatnosti. Když totiž na účet provozovatele pošlete jednu korunu odloží Vám splatnost o 30 dní. Nicméně poplatek za odložení je vyšší a to 79 Kč za každou vypůjčenou tisícovku. Ten se platí s poslední splátkou. Tuto možnost je možné využít dvakrát za dobu trvání půjčky.

Samotná žádost je velmi rychlá a jednoduchá. Za další výhodu lze považovat, že vše probíhá opravdu on-line a rychle včetně potvrzení ze strany klienta. Klient dostane textovou zprávu s kódem, který doplní do své žádosti.

A ještě se sluší dodat, že za službou stojí jedna z největších úvěrových společností u nás a to Home Credit.