Kreditní karta snadno dostupná hotovost

kreditni-karty

Potřebujete peníze a zajímáte se jaké jsou kromě nebankovní půjčky další možnosti? Jednou z možností je nebankovní kreditní karta. Velká výhoda je, že veškeré finance, které utratíte a vrátíte je ve stanoveném termínu nejsou úročeny. Pokud termín dodržíte jde pak o půjčku zdarma. Období bez úroků u většiny karet trvá od 50 do 60 dní. To je dostatečně dlouhá doba.

Co to je kreditní karta

Princip fungování je jednoduchý. Je to druh karty na které dostanete peníze, které můžete čerpat pro vlastní potřebu. Je to jiná forma půjčky. Můžete s ní normálně platit v obchodech nebo vybírat peníze z bankomatu. Je k ní veden účet kde vidíte všechny transakce. Peníze máte půjčené a po určité době která se může lišit je na tento účet vrátíte.

Na karu dostanete až několik desítek tisíc korun. Jak již bylo zmíněno jde v podstatě o půjčku. Peníze, které z ní můžete čerpat máte půjčené. Jdete takzvaně do mínusu. Jakmile je vrátíte můžete je hned zase utrácet a tak stále dokola.

Jaká je nejlepší kreditní karta

Shrnout by se to dalo tak, že nejvýhodnější je ta (ve smyslu rychlosti obdržení), která se vydává bez registru a doložení příjmu. Je to stejné jako u půjček. Nejrychlejší je to tam kde po Vás chtějí nejméně dokladování.

Kreditní karta online zdarma

Tesco, Cetelem, Home Credit jsou místa kde si můžete podat žádost o kreditní nebankovní kartu. Vše je vyřízeno ihned.

Co je výhodnější půjčka nebo kreditní karta

Na to se nedá jednoznačně odpovědět. Vždy existuje několik hledisek, které musíte zvážit. Tím hlavním je kolik Vás to bude stát. To se dá jednoduše spočítat. Stačí si nechat zpracovat několik nabídek a ty mezi sebou porovnat a vybrat tu kde jsou nebankovní karty zdarma nejvýhodnější.