Mobilní půjčka

Půjčky sjednávané přes mobilní telefon jsou u nás stále v oblibě. Lidé hledají snadné vyřízení a v ideální případě i bez prověřování bonity žadatele. Zkrátka aby to byla mobil půjčka bez papírování kde mi zaručeně půjčí. Je to stejně žádané jako nabídka peněz hned na ruku.

Jsou určené těm co potřebují překonat nedostatek peněz po krátkou dobu. Je to dané už částkou, kterou je možné přes sms půjčky čerpat. Dost často to je do 10.000 Kč nebo i méně. Pro mnoho lidí je to více než dostatečné. V případě, že poptáváte větší obnos peněz musíte se poohlédnout jinde.

Peníze přijdou na poštovní poukázku. Je to z následujícího důvodu. Firma si tak ověří, že na dané adrese skutečně bydlíte. To má jednu drobnou nevýhodu. České poště trvá doručení zhruba dva pracovní dny. Pokud spěcháte musíte žádat u někoho jiného. V případě opakování úvěru (většinou je to možné až po vrácení první částky) je již obnos zaslán na účet v bance. To je již mnohem rychlejší a dost často převod proběhne ve stejný den nebo nejpozději ten následující. Takto v kostce mobil půjčka vypadá.

Na začátku bylo zmíněno ověřování bonity neboli schopnosti splácet. Aby nedošlo k omylu. Bonitu prověřují všichni. Ukládá to zákon. Pokud najdete někoho kdo to nedělá (někdo to bude jen tvrdit, ale ve skutečnosti tomu tak nebude) zkuste to raději někde jinde. Mobil je jako prostředek začátku komunikace mezi Vámi a zvolenou firmou. Je to dobrý způsob jak mít peníze za den. Vše ostatní už probíhá klasicky a to poštou nebo elektronicky e-mailem.