Nabízím půjčku bez registrů

nabidky-bez-registru

Nabízím půjčku bez registrů. Takové to nabídky lze najít v mnoha inzerátech na internetu i v novinách. V podstatě je to nabídka dělaná na míru těm, kteří už někde mají nějak ten závazek nebo nemají šanci dosáhnout na půjčku v bance. I když to je hodně lákavé musíte si dávat pozor a přistupovat k tomu odpovědně.

Kdo ji nabízí?

To je zásadní otázka. Na to si musíte dát velký pozor. Okamžité nebankovní půjčky bez registru poskytují firmy zabývající se finančními produkty a také soukromé osoby – jednotlivci. Takže nic vybočujícího z normálu a v tomto samozřejmě není žádný problém.

Důležité je jaké jsou podmínky

Podmínky jsou bod kde dochází na lámání chleba. Pokud Vám někdo chce dát peníze bez prověření bude si chtít nějakým způsobem pojistit, že vypůjčenou částku ještě někdy uvidí. A že ji bude chtít vidět je stoprocentně jisté. Nikdo jen tak nerozdává.

Jistina se nejčastěji provádí zastavěním nějaké věci. Něčím co má nějakou hodnotu. Auto, byt, dům. Tyto zástavy jsou dost často neodpovídající půjčené částce a několika násobně ji převyšují. Přijít kvůli pár tisícům o bydlení je špatné rozhodnutí.

Další způsoby jištění jsou směnky a rozhodčí doložky. Ani zde to není úplně růžové. Pohledávka může být kdykoliv a to i bez Vašeho vědomí zobchodována.

Vysoká rizikovost

Vzhledem k velkému množství rizika je rozumné se těmto nabídkám vyhnout a zvolit jiný tip produktů nebankovních půjček.

Centrální registr dlužníků zdarma

Každého asi napadne před tím než začne o peníze u někoho žádat využít nějaký nebankovní registr dlužníků k nahlédnutí zdarma. To samozřejmě možné je, ale není to zadarmo jak je uvedeno v nadpise. Více o registrech zde.