Nebankovní půjčka kde vám opravdu půjčí

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí hned bez zástavy, poplatků je několik. Pokud máte záznam v registrech budete to mít o něco těžší, ale i tak máte šanci půjčku dostat. Seznam některých poskytovatelů naleznete zde. Jsou to firmy, které se většinou v této oblasti pohybují už řadu let a mají mnoho zkušeností. Většina půjček se pohybuje do 5000 Kč. U první žádosti většinou na vyšší částku nedosáhnete, ale u další již ano. Splatnost lze nastavit na 30 dní.

Jak má ideální půjčka vypadat?

V případě, že se peníze zasílají na váš bankovní účet nemělo by být požadováno ověřování zasláním jedné koruny předem. Nesmí být také požadováno volání na telefonní čísla se zvýšeným tarifem. Pokud po vás poskytovatel malého úvěru nebude požadovat doložení vašich příjmů je to také k dobru. Vše by samozřejmě mělo proběhnout bez nahlížení do registru, ručení a zástavy. Celý proces vyřízení by neměl trvat déle jak pár minut. Ideální, když stačí odeslat formulář z webu nebo případně sms zprávu.

Nebankovní půjčka bez zástavy a poplatků

Je několik málo podmínek, které je nutné splnit. Jde o běžné požadavky jako je zletilost žadatele, české občanství, platný občanský průkaz. K dokončení žádosti budete potřebovat již jen mobilní telefon. Peníze u nebankovní půjčky většinou dostanete na složenku. Mohou být také odeslány na bankovní účet. Pokud jej nevlastníte vystačí i účet někoho blízkého. Pokud je ta možnost je lepší zvolit zaslání peněz na účet. Proč? Je to o hodně rychlejší. Někdy připsání pak trvá jen pár minut. Složenkou 2 nebo dokonce i 3 dny.