Nejrychlejší malá půjčka

Potřebujete peníze opravdu rychle a bez zdlouhavého vyřizování? Jeden podpis stačí dostanete peníze. Poskytovatelé chápou vaší situaci, ale i poskytnutí malého úvěru je potřeba dodržet literu zákona. Co to znamená? Každou je potřeba schválit a podepsat smlouvu.

Už z tohoto je patrné, že všechny půjčky do pár minut jsou nereálné. Reálné to je pouze v případě, že u stejného zprostředkovatele žádáte opakovaně.  V tomto případě již není potřeba smlouvu znovu podepisovat a peníze lze odeslat prakticky ihned po obdržení žádosti.

Ale i s podepsáním smlouvy lze malou půjčku získat velmi rychle. Jaká je nejrychlejší malá půjčka?

Kroky k rychlé půjčce

Krátký proces začnete vyplněním a odesláním formuláře. Během krátké doby vám přijde na mobil zpráva s výsledkem vaší žádosti. Pokud je schválena je vám automaticky na e-mail odeslána smlouva. Smlouvu si můžete nechat poslat poštou, ale jestli opravdu spěcháte použijte elektronickou poštu. Smlouvu je potřeb podepsat a poslat zpět poskytovateli úvěru. I zde máte dvě možnosti. Nejrychlejší cesta je smlouvu vytisknout, podepsat, oskenovat a e-mailem poslat zpět. O něco pomalejší varianta je podepsanou smlouvu dát do obálky poslat poštou.

Malá půjčka ihned

Bez ohledu na to jaký zvolíte způsob, peníze budete mít do druhého dne, respektive do 24 hodin. Čím dříve zažádáte, tím dříve vám přijdou.