Nová XS půjčka s krátkým splácením

xs-pujcka

XS půjčka je dostupná a rychlá se splácením maximálně jen na 3 měsíce. Pokud ji splatíte do měsíce nezaplatíte ani korunu navíc! Vypůjčit si můžete od 2.000 Kč do 15. 000 Kč. To, že krátká doba splácení je pro toho kdo si chce půjčit nejvýhodnější je známým faktem. Čím kratší dobu splácíte tím méně dáte navíc. To je přesně to co Vám tato půjčka nabízí.

Příklad splácení

Půjčíte si 15.000 Kč splácet budete 1.476 Kč týdně a poslední splátka bude 1.468 Kč. Celkem tedy zaplatíte 17.704 Kč. Navíc tedy dáte jen 2.704 Kč. V případě měsíčních splátek bude jejich výše 5.901 Kč první 2 měsíce a poslední měsíc 5.900 Kč. To je celkově 17.702 Kč. Opět přeplatíte malou částku 2.702 Kč.

Z výše uvedeného příkladu je patrné, že si můžete zvolit mezi týdenní a měsíční splátkou. Při výběru jde spíše o to co vám více vyhovuje, protože rozdíl v přeplatku je v tomto případě jen 2 Kč.

Další výhody

XSpůjčka má řadu dalších výhod. Ta hlavní již byla popsána. Nepřeplatíte moc. Jak je u krátkodobých půjček zvykem vše je rychle vyřízeno. Nemusíte se bát skrytých poplatků. Již během zadávání uvidíte kolik a kdy budete platit.

Můžete si vybrat způsob doručení. V hotovosti na ruku nebo na účet. Doba splácení je stanovena maximálně na 3 měsíce, takže budete mít vše rychle z krku. A je zde bonus v podobě nulového úročení pokud vypůjčenou částku stihnete vrátit do měsíce. To je skvělá příležitost jak překlenout dobu kdy jste do výplaty bez peněz.