Opakovaná půjčka u Ferratum

Stály klient má u Ferratum řadu výhod. Ta hlavní je, že opakovanou půjčku dostane velmi rychle a snadno bez schvalování. Stačí k tomu jedna sms nebo vyplnění formuláře. Jedinou podmínkou pro její získání je mít u firmy splaceny všechny předešlé půjčky a pohledávky.

Ferratum pro stálé zákazníky má něco víc

Jako stálý zákazník máte účet nemusí čekat na schválení, ale ihned dostáváte peníze na bankovní účet nebo poštovní poukázkou. Na účtu budete mít peníze cca do hodiny. Výjimečně až druhý den. Ferratum má účty prakticky ve všech bankách u nás a díky tomu je realizace takto rychlá. Pokud si peníze necháte poslat na složenku budete si muset den až dva počkat. Opakovaná půjčka je tedy pro Vás výhodná.

Jak takovou půjčku získat?

Nejrychlejší způsob je vyplnit krátký formulář, který je shodný jako u první žádosti s tím rozdílem, že nemusíte procházet schvalovacím procesem. Nejvíce se používá, když sházejí peníze do výplaty. Zkušenosti žadatelů jsou velmi dobré.

Ferratum přihlášení do zákaznického účtu

Přihlášením do svého účtu zjistíte aktuální stav Vašeho úvěru. Máte zde také mimo jiné možnost půjčku prodloužit a splátky odložit.