Partnerská půjčka je výhodnější

partnerska-pujcka

Na náš trh přichází nová forma půjček. Jde o jakou si obdobu novomanželských půjček tak jak si je mnozí ještě pamatují. Pro mnohé to bude jen změna názvu protože se tento finanční produkt jmenuje partnerské půjčky.

Jaký je jejich princip?

Vše je prakticky shodné s normální malospotřebním úvěrem. Rozdíl je v tom, že díky „dvojímu ručení“ s partnerem dosáhnete na vyšší částky za menší úrok. A to už stojí minimálně za zvážení. Pokud jeden z dvojice není z nějakého důvodu (dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání) schopen splácet je tu vždy ještě příjem druhého. Takže se v uvozovkách zase tak moc neděje. Zkrátka, dvěma lidem se snáze ji splácí než jednomu.

Mnoho lidí (týká se to zejména mladých), kteří se rozhodnou žít ve společné domácnosti nemají mnoho peněz nebo dokonce žádné. Toho se všímají splátkové společnosti a poskytují mladým výhodné půjčky. Ptáte se v čem jsou výhodné? Předně partneři mají šanci dosáhnout až na několik stovek tisíc korun. A nejen to. Firmy také nabízejí nižší úrok a splátky.

Jaké jsou podmínky

Podmínky pro získání jsou obdobné jako u jiných úvěrů. Častým dotazem je jestli musí být partneři sezdáni. Ano i ne. Přesně to záleží na tom kde si o půjčku zažádáte. Jsou firmy kde to po Vás budou chtít a některým stačí, že prokážete žití ve společné domácnosti.