Peníze do 15 minut

Opravdu je možné dostat peníze takhle rychle? Když ano tak jak je to možné a není to jen reklamní chyták? Je někdo vůbec schopen takhle rychle posoudit žádost a ještě doručit celou částku? Při splnění určitých pravidel to bez problémů jde. Jak na to?

Situace kdy chybí jen pár tisíc na běžné výdaje patří k životu. I při sebelepší finanční disciplíně se může v takovéto situaci ocitnout kde kdo. Jak lze takovou situaci řešit? Můžete požádat přátele nebo rodinu, ale nevyhnete se samozřejmě tázavým pohledům a mnohdy nejen jim. Pokud potřebujete malý obnos a víte, že ho bez problémů v dohodnutém termínu splatíte můžete využít nějakou rychlou půjčku. Někdy i bez úročně jak je zmíněno v tipu na závěr.

Kde ji dostanete

Není úplně snadné někoho takového najít. Bohužel je hodně firem, které na okamžité odeslání peněz jen lákají, ale skutečnost je pak jiná. Proto je vždy potřeba si postup firmy předem důkladně prověřit. V krátkosti pár bodů:

  • expresní doručení peněz na účet nebo v hotovosti
  • bez prověřování registru
  • není požadován doklad o výdělku
  • co nejednodušší schválení
  • celé vyřízení probíhá na internetu
  • transparentní podmínky

Co je potřeba k jejímu získání? Je to stejné jako u dalších úvěrů. Vyplníte žádost online a dodáte potřebné údaje. Pak vyčkáte několik málo okamžiků na potvrzení schválení. Následuje už jen převod peněz. To vše samozřejmě nějakou dobu trvá a do čtvrt hodiny se to všechno samozřejmě málokdy dá stihnout. Pokud to bude trvat jen o několik minut maximálně hodin déle asi se nic nestane.

Horší to bude když nutně potřebujete hotovost minimálně ve stejný den. Důležité proto je si ohlídat zda je daná firma opravdu schopna okamžitého sjednání a doručení. Stihnout se to dá. Žádost posoudí počítač hned po jejím přijetí a peníze se odesílají ze stejné banky.

Půjčka do 15 minut na účtu, jistota jen u druhé žádosti

Je tu ještě jedna podstatně spolehlivější možnost. Tady má trochu paradoxně navrch ten kdo už někdy půjčku měl. Nejspolehlivější způsob jak finance v krátké době dostat je totiž znovu oslovit danou firmu. Ta už má Vaše veškerá potřebná data a prakticky jediné co udělá je, že odešle peníze. To je pak opravdu máte za 15 minut na účtu. Samozřejmě v pracovní dny a v čase kdy mají banky otevřeno.

Ještě jeden tip pro Vás

V nabídkách firem jsou půjčky poskytované zdarma. V případě, že tolik netrváte na tom, že peníze musíte mít neprodleně zkuste se podívat i na ně. Stačí peníze vrátit v řádném termínu a budete osvobozeni od všech úroků a poplatků. Většinou to jsou, ale malé částky do 10.000 Kč.