Peníze na ruku

penize_na_ruku

Ocitli jste se ve finanční tísni a potřebujete rychle půjčit určitý obnos? Pak můžete využít okamžité půjčky na ruku. Cesta k tomu není nijak složitá. Ostatně přesvědčte se sami.

Jak to celé funguje?

Rychle a jednoduše. V prvním kroku se nejedná o uzavření smlouvy, nýbrž pouze o vyplnění žádosti. Je to klasická online žádost, kterou vyplníte na internetu. V žádosti uvedete svoje osobní údaje, včetně bydliště a druh svého příjmu a potvrdíte, že jste plnoletí, máte české občanství a trvalé bydliště na území České republiky. Pak stačí vše jedním kliknutím odeslat.

Během pár minut Vás bude kontaktovat zástupce poskytovatele, který si s Vámi domluví osobní schůzku. Vše ještě týž den. Na tuto schůzku je třeba připravit vše co Vám zástupce sdělil. Nejednodušší je když stačí občanský průkaz nebo pas. Pokud opravdu spěcháte vybírejte jen tyto nabídky. S poskytovatelem uzavřete úvěrovou smlouvu a peníze Vám budou vyplaceny hned na ruku. Můžete si je také nechat poslat na účet, ale to nebývá tak časté. Většina lidí potřebují mít hotovost neprodleně a začít ji čerpat.

Úvěrovou smlouvu musíte mít možnost v klidu si pročíst a podmínky musí být nastaveny transparentně a férově. Pokud by tomu tak nebylo raději nic nepodepisujte! Je jasné, že pospícháte, ale věnujte tomu těch pár minut.

Jaká může být výše takovéto bleskové půjčky? Pohybuje se od několika tisíc do několika desítek tisíc, Je to v závislosti na poskytovateli a proto si ho vybírejte podle toho kolik zrovna potřebujete.

Na co se tato půjčka ihned v hotovosti na ruku hodí? Například tehdy, když se vám rozbije kotel, kterým ohříváte vodu a topíte a musíte koupit nový – jedná se o investici v řádu několika desítek tisíc korun. Nebo pokud potřebujete zaplatit jinou nutnou opravu v domácnosti, na niž nemáte ušetřeno. Jedná se o věci, které mají dlouhou životnost a investice do nich je naprosto nezbytná. Ale samozřejmě, čerpání financí není nikterak omezováno a použít je lze na vše co budete potřebovat.

Každý den v týdnu

Lehce se může stát, že by se Vám hodila půjčka i o víkendu na ruku. Ostatně je to dost častý případ. Ani to již u většiny poskytovatelů není překážkou a pokud je budete kontaktovat v mimo pracovní dny určitě Vám tuto možnost sami nabídnou. Pochopitelně tato možnost se nabízí jen u hotovostních zápůjček.

Potřebujete-li peníze rychle na ruku porovnejte nabídky jednotlivých poskytovatelů a vyberte si takovou, která zaručuje férové a transparentní podmínky. Ukazatelem toho mohou být i nezávislá ocenění, která jsou každoročně udílena.