Peníze na ruku nebo na účet

hotovost

Když jsou potřeba peníze je to vždy velmi rychle nečekaně a naléhavě. Vždycky jsou dvě možnosti jak si nechat půjčenou částku doručit. Každý upřednostňuje něco jiného. Rozhodněte se sami a zvolte si to co Vám více vyhovuje.

Hotově na ruku nebo bezhotovostně na účet

Bez ohledu na zvolenou možnost termín musí být vždy co nejkratší. Jak toho dosáhnout? Předpokladem je vždy minimum papírování. Rychlejší je samozřejmě hotovostní forma. Ale ani převody na účet dlouho netrvají.

Peníze hotově na ruku

To je nejrychlejší metoda. Stačí jen zavolat nebo vyplnit formulář nebo poslat sms žádost. Během chvilky Vám bude zvonit telefon. Během hovoru se domluvíte na předání financí. Ty také hned dostanete.

Půjčky ihned na ruku o víkendech

Pokud vyberete doručení peněz na ruku můžete to udělat kdykoliv bez ohledu na den v týdnu. Je to jediná půjčka vyplacená o víkendu. Super služba která nic nestojí. V případě, že potřebujete peníze v sobotu nebo v neděli nebudete s tím mít žádný problém.

I u Vás doma

Převzetí si můžete dohodnout i u Vás doma. Dnes to již není vůbec problém. Ideální pro ty co nemají čas někam zajít nebo k tomu mají jiný důvod. Ani za tuto službu nezaplatíte nic navíc.

Půjčka na účet hned

Možná, ale pro Vás je lepší půjčka 10000 kč ihned na účet. To je ta druhá možnost. Částka může být samozřejmě větší. Je to bez ověřování a zasílání 1 kč. Navolíte si kolik chcete peněz a vyberete možnost „na účet“.