Peníze v hotovosti na cokoli

Uvažujete o půjčce a nevyhovuje Vám nabídka mikropůjček? Nechce dokládat, na co peníze potřebujete? Hledáte spolehlivého a férového poskytovatele s variabilní výší půjčky? Pak sáhněte po půjčování peněz v hotovosti.

Jak funguje hotovostní půjčka

Je to neúčelový úvěr, který můžete čerpat od 10.000,– do 150.000,–. Nikomu nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete. Poskytovatel úvěru jen posoudí Vaši schopnost úvěr splácet a na základě toho Vám ji schválí, nebo odmítne.

Jak poznáte, zda pro vás tato hotovostní půjčka nepředstavuje příliš velké riziko? Užitečnou pomůckou pro tyto účely je tzv. dluhometr, který je k dispozici na webových stránkách poskytovatele úvěru. Po zadání potřebných údajů ihned uvidíte, zda je to pro Vás výhodné.

Jak o půjčku požádat

O hotovostní půjčku zažádáte jednoduše online, telefonicky nebo na pobočkách České pošty. V případě sjednání na dálku vám bude doručena smlouva k podpisu poštou nebo kurýrem, až smlouvu podepíšete budou vám peníze odeslány na váš účet nebo vyplaceny přímo na České poště.

Pokud chcete, aby poskytovatel úvěru kontaktoval vás můžete mu zaslat prostřednictvím online formuláře své časové dispozice spolu s kontaktem a ve smluveném termínu vás bude kontaktovat operátor.

Co si můžete sjednat k půjčce navíc

Samozřejmostí je možnost sjednání pojištění schopnosti splácet, které oceníte zejména v případě nenadálého výpadku příjmu. Pokud navíc řádně zaplatíte alespoň čtyři splátky, můžete si za poplatek další splátky nastavit jinak – snížit nebo zvýšit. Navíc máte nárok za každých 12 měsíců trvání smlouvy na odklad jedné měsíční splátky. Což se hodí například před Vánoci.

Rychlé půjčky v hotovosti  jsou vhodné pro lidi, kteří mohou doložit svůj pravidelný měsíční příjem a u kterých lze předpokládat, že budou půjčku bez problémů splácet. Vzhledem k tomu, že si takto můžete půjčit poměrně velký obnos, není vhodné tímto typem půjčky řešit krátkodobý nedostatek nebo financovat věci krátkodobé spotřeby, typicky dovolenou. Jelikož je půjčka neúčelová za půjčené peníze si můžete pořídit prakticky cokoli, ale z hlediska bezpečného půjčování by se nemělo jednat o věci nebo služby, jejichž trvanlivost je kratší než doba splácení.