Pevná půjčka

Víte jak taková půjčka vypadá? Je to půjčka u které předem přesně víte kolik budete celkem platit. Půjčíte si například 4000 na účet bez doložení příjmu a dopředu víte, že za 30 dní budete posílat zpět 4800 Kč. Toto je přesně pevná půjčka. Stejně tak máte přehled o tom co se bude dít, když nebudete moct včas splácet. Řadí se mezi ty férové půjčky kde půjčí.

Komu je určena

Pro všechny kdo potřebují překlenout krátkou finanční nouzi a pro ty kdo vědí, že vše bez problémů včetně úroků vrátí. Každý žadatel je stejně jako u férové půjčky prověřován. Peníze můžete použít na cokoliv budete potřebovat. Každému se občas stane, že s penězi  prostě nevyjde.

Jak dostat peníze

Stačí vyplnit žádost a počkat na její posouzení. To trvá chvilku. Zpravidla do 15 minut. Po tomto nezbytném kroku ihned dostanete vaše peníze. Šanci uspět má každý kdo prokáže svůj příjem. Pak vám již stačí jen občanský průkaz.

Kdo potřebuje rychle peníze ještě před výplatou má možnost vše vyřešit. Formulář můžete vyplnit a odeslat kdykoliv během 24 hodin. Tedy i v noci. Dostat můžete až 10000 Kč. Vše je bez zbytečného papírování. Je to jen na Vás jak se rozhodnete. Stačí si jen vybrat požadovanou výši financí a pevná půjčka bude hned Vaše.