Prověřené hotovostní půjčky

Na internetu najdete celou řadu nabídek peněz v hotovosti. Při zvažování od koho si půjčíte musíte být velmi pozorní. Můžete se zde setkat s nepoctivci. Těm vůbec nejde poskytování hotovostních půjček. Hodně často je to v nabídkách uvedeno jako nebankovní půjčka pro problémové klienty bez poplatku.

Opravdu soukromá půjčka

V případě, že chcete žádat u osob v soukromém sektoru může se setkat s tím, že ve skutečnosti jde o úvěrovou firmu. Jak tomu předejít? Bohužel velmi těžko. Možností v tomto případě moc není. Co můžete udělat a určitě to udělejte je, že danou osobu dáte vyhledat na internetu a projdete si nalezené recenze.

Peníze ihned na zástavu

V tomto případě peníze sice dostanete, ale často za příliš vysokou cenu. Různí podnikavci požadují zástavy záměrně. Nechtějí vydělávat na úrocích, ale jde jim jen o to co dáte do zástavy. Zastavená věc má mnohem větší hodnotu. Většinou požadují ručit autem, bytem nebo domem.

Podmínky jsou často nastaveny tak, že Vám neumožní splácet včas. Zkrátka tito podvodníci nechtějí své peníze zpět, ale jde jim jen o získání Vaší nemovitosti. Zvažte zda si v případě nouze můžete dovolit o zástavu přijít. Mít na hotovosti pár desítek tisíc, ale nemít střechu nad hlavou není úplně ideální stav.

Fungující půjčky bez podvodu

Pokaždé si lidi nebo firmu nejdříve prověřte. Berte finance si vždy jen u těch co máte předem prověřené. Nenechte se se zlákat na snadné získání financí za nejasných podmínek a neadekvátní cenu. Tím je myšleno vysoké úročení nebo ručení například nemovitostí.