První půjčka zdarma

nula-navic

Stále častěji můžete najít inzeráty „rychlá půjčka do výplaty první zdarma“. V praxi to funguje tak, že dostanete například 12000 Kč a ty po smluvené době vrátíte bez koruny navíc. Žádné poplatky, úroky, RPSN. Jaké má tato akce podmínky? Podmínka je v podstatě jediná. Peníze musíte splatit ve sjednaném termínu. V případě, že to nestihnete a termín splatnosti promeškáte pak budete muset uhradit běžný úrok.

Je to naprosto seriózní nabídka půjček od nebankovních firem. Jak je najít a vybrat? První půjčky zadarmo pro každého za těchto podmínek má hned několik společností. K nim se také řadí Zaplo a Perfect Money.

Co musíte doložit

Při žádosti budete zadávat Vaše kontaktní údaje jako je: jméno a příjmení, adresa, telefon, pokud možno e-mail, účet v bance a rodné číslo. Na to vše stačí jedna sms. O vše ostatní se už postará poskytovatel. Vy již jen vyčkáte na připsání peněz. To je zpravidla již následující den.

Splatnost 7, 21, 30 dní

Nejčastěji je vybírána půjčka na týden zdarma. V případě, že je pro Vás 7 dní málo můžete zvolit splatnost měsíc (30 dnů). Pokud nevíte kolik dní zvolit vyberte tu nejdelší možnost. Budete tak mít dostatek času na zaplacení.

Tato rychlá půjčka zdarma je platná pouze pro nové klienty, kteří žádají poprvé. Její předností je velmi rychlé sjednání.