První žádost

Jak postupovat u první žádosti o půjčku? Přestože to není nijak složité mnoho lidí v tom občas tápe. Pravděpodobně ze stresu, kterému jsou díky nedostatku peněz vystaveni. Ukážeme si jak postupovat a co vás všechno čeká.

Získat rychle malou půjčku je snažší než si myslíte. Jak na to a čeho se vyvarovat? Existuje několik málo bodů, kterých je dobré se při výběru poskytovatele držet hned od začátku. Mimo jiné se i dozvíte kolik žádat o půjčku.

  • Bez registrace. Vybírejte si poskytovatele půjček kde se nemusíte nejdříve registrovat. Hned vyplnit žádost a odeslat ji je mnohem rychlejší cesta k půjčce.
  • Předem musíte vědět kolik budete platit. Žádné skryté poplatky. Tato podmínka pro vás musí být klíčová. Odmítejte i sebelákavější nabídky pokud předem nevíte kolik budete platit!
  • Smlouva. To je nutnost. Ale jen u první půjčky. Pokud podepsanou smlouvu odešlete e-mailem hned zpět budete mít své peníze do pár minut. Jakékoliv nejasnosti ve smlouvě si nechte podrobně vysvětlit. Dokud vám nebude vše jasné nic nepodepisujte!

Jak probíhá žádost

Na webových stránkách vybrané společnosti vyplníte formulář se žádostí. Přijde vám e-mail (případně sms) kde budete mít všechny podstatné informace. Následně dostanete zprávu ve které se dozvíte zda vaše půjčka byla schválena. Případně vám může volat pracovník firmy pro doplnění některých údajů.

Potřebné doklady

K úspěšnému dokončení žádosti budete potřebovat dva platné doklady totožnosti. Občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, průkaz pojištěnce, rodný list. Dále bankovní účet, mobilní telefon a emailovou adresu.

Dostáváte peníze

Nyní se již můžete těšit na peníze. Ty jsou většinou zasílány na účet v bance. Můžete je také obdržet na složenku nebo i hotově na ruku. Všechny malé úvěry jsou tzv. bezúčelové. Díky tomu můžete použít peníze na cokoliv.

Výhody první žádosti

Jak vidíte je to opravdu velmi snadné a vše jde velmi rychle. První žádost má tu výhodu, že můžete dostat půjčku osvobozenou od všech poplatků. Řada firem to novým klientům ráda nabízí aby je k sobě přilákala. Proto neváhejte těchto nabídek využít.