Půjčím soukromě hotovost

Půjčky ze soukromých zdrojů dostanete velmi rychle. V tom vynikají oproti všem ostatním. Všude jinde budete minimálně několik hodin nebo dnů čekat na prověření bonity a na schválení. Tady to je bez schvalování. Navíc je to půjčka v hotovosti do Vašich rukou. To je ten nejlepší způsob při kterém máte takřka 100% jistotu, že budete úspěšní.

Půjčím své vlastní peníze. Díky tomu, že Vám někdo dává soukromě hotovost je vše nastaveno úplně jinak. Ti co v tom podnikají mají individuální přístup a budou ho mít i k Vám. Pokud budete chtít přijedou až k Vám domů. Ani to pro ně není problém. To je opět něco o čem si jinde můžete nechat jen zdát.

Směnka na ruku od soukromníka bez poplatku

Lidé co půjčuji peníze na notářský zápis mají vše rychle vyřízeno. Půjčka bez převodu 1 kč je pro ně samozřejmostí. Nebudou Vás ani sebe zdržovat dlouhým papírováním. Tímto se vůbec nezaobírají. Občanka a jeden podpis. Nic víc nebudete potřebovat. Fungujete to tak díky směnkám.

Půjčím všem i s exekucí. Kde jinde to můžete mít? Je to další obrovský plus. A výhodná půjčka od osob je jediná, která toto může nabídnout. Všichni ostatní to jen slibují a až během vyřizování zjistíte, že to tak není. Pro privátní poskytovatele není ani exekuce problém.