Půjčím vlastní peníze

Jde o nový druh půjček kdy lidé ochotně půjčí vlastní peníze a není vyjímkou,  že vám je přivezou až domů. Bez problémů uspějete i s exekucí. Půjčit vám může jak soukromá osoba tak i podnikatel. Vždy jde o soukromé peníze z vlastních zdrojů a to se ukazuje jako výhoda. Jednání je mnohem lepší než s velkou firmou. Pokud chcete peníze na směnku nebo přes notářský zápis není to většinou problém.

Mnoho lidí  u úvěrových společností žádnou půjčku z různých důvodů nedostane. Nejčastěji pro nízký příjem nebo nesplacenou půjčku a dluh jinde. S tím se zde nesetkáte a peníze se dávají opravdu všem bez velkého zkoumání a zjišťování. Ti, kteří splní pár snadných podmínek skoro vždy uspějí. Dostat můžete i několik desítek tisíc. To je vždy na dohodě s věřitelem a vašich schopnostech. Pokud máte něco čím vše zaručíte dejte se do toho. Na internetu najde spoustu nabídek typu půjčím vlastní peníze. Zde je postup a doporučení prověřených osob na které se obrátit.

Výhody

Podmínky jsou individuální, ale vždy mají alespoň tyto společné jmenovatele:

  • nemusíte prokazovat příjem
  • půjčku dostanete i s exekucí
  • žádné poplatky předem
  • opravdu půjčím vlastní peníze všem

Co budete potřebovat

Půjčím z vlastních zdrojů a za jakých podmínek? K tomu aby Vám někdo dal soukromé peníze pod podmínkou půjčím na notářský zápis toho opravdu moc nepotřebujete. Je to podobné jako u nebankovních půjček. Často jsou požadavky ještě mírnější. Pokud je vám více jak 18 let, máte platný občanský průkaz a trvalé bydliště bude vám to pravděpodobně dostačovat.