Půjčka 1000 Kč ihned

1000-kc

Zatím co dříve takto malou půjčku nabízel takřka každý dnes je situace jiná. Než někoho najdete dá Vám to asi zabrat. Jeden tip máte hned o kousek níže v tomto článku. Všichni ti co půjčky nabízejí umožňují čerpat minimálně několik tisíc. Většinou 5000 Kč a více. Je to dáno tím, že po takto malé částce není velká poptávka a firmám se nevyplatí ji nabízet. Pro tyto půjčky se před časem vžilo označení „před výplatou“. Lidé si je berou jako finanční výpomoc když jim vydělané peníze nevycházejí do další výplaty.

Tady je ten tip. Pravděpodobně jediný kdo dnes ještě takto nízkou částku má stále ještě v nabídce je Zaplo. První půjčku u této firmy můžete mít oproštěnu od veškerých poplatků. Více na uvedeném odkazu.

Malá částka má svoje výhody

Předně nejde o velký dluh. Malá částka jako je 1000 Kč se snadno splácí. Nepřeplatíte velkou sumu peněz, ale není to vždy pravidlem. Na to pozor stejně jako si ohlídejte všechny poplatky. U některých firem nemusíte mít účet v bance. Peníze můžete dostat i na složenku. Ačkoliv se to nemusí zdát je to stále poptávaný způsob doručení peněz, ale žádná výhoda v tom není a je to i pomalejší. Vzhledem k tomu, že úvěrové firmy mají účty ve většině bank je převod otázkou pár minut maximálně hodin. Pokud na peníze pospícháte volte převod na účet.

Jde to řešit i jinak

Co dělat když se Vám nedaří sehnat poskytovatele, který je ochoten půjčit jen tisícovku? Můžete zkusit požádat někoho ve svém okolí. Známé nebo rodinné příbuzné. Vzhledem k tomu, že nejde o velkou sumu neměl by to být takový problém. Je to výhodné i v tom, že pravděpodobně nebudete muset dávat nic navíc. Proto se nebojte tuto možnost alespoň vyzkoušet. Je tu ještě možnost požádat v práci o zálohu pokud to Váš zaměstnavatel umožňuje. Není to žádná ostuda. Každému z nás to občas nemusí vyjít.

I zde je potřeba opatrnost

I když jde o celkem zanedbatelnou sumu i tady je potřeba na místě dbát opatrnosti. Nespoléhejte na to, že se nemůže nic stát. Pečlivě si prostudujte co podepisujete a ze všeho nejdříve si zjistěte kdo Vám půjčku nabízí. Nikde a nikomu nedávejte peníze předem. Když Vám bude někdo tvrdit, že se lidově řečeno „nekouká“ do registrů jde nejspíše o lež, podvod nebo minimálně nezákonné jednání. Povinnost jestli bude daný klient schopen splácet dnes již mají všichni. Také si nenechte vnutit více peněz než momentálně potřebujete. I z takto malé částky se může stát velký dluh když nezaplatíte včas.