Půjčka 10000 Kč okamžitě

Kde si půjčit více jak pár tisícovek  aby to byla půjčka bez potvrzení o příjmu? Na zaplacení větších částek se většinou nedostávají prostředky a bez další finanční výpomoci je to takřka neřešitelná situace. Obzvláště pokud je to nárazově a nečekaně a rezerva ve vaší peněžence není momentálně dostatečná.

Komu se vyplatí a pro koho je

Deset tisíc obdržíte ihned na účet po schválení žádosti. I tuto půjčku můžete dostat na splátky. To pro případ, že nechcete vracet celou částku naráz a vyhovují vám spíše nízké splátky. Pokud to pro vás bude půjčka před výplatou je rozumné zvolit dobu splatnosti co nejkratší. Ideálně to jsou 2 týdny. Maximálně 30 dní. U delších termínů hrozí, že mohou nastat problémy se splacením.

Kde vám tolik půjčí

Okamžitá půjčka ve výši 10.000 korun? Kde ji určitě dostanete? V této výši ji můžete dostat v bance nebo u nebankovních společností. Mnoho firem vám při první žádosti dá jen pár stovek nebo tisíc. Ale například kouzelná půjčka vám dá 10000 Kč již u první žádosti. Při splatnosti 15 dní zaplatíte navíc jen 1.425 Kč a u 30 denní splatnosti 2.850 Kč. Pokud se stanete stálým klientem můžete okamžitě dostat až 50.000 Kč. To vše bez doložení příjmů s vyplacením okamžitě s vyřízením během jednoho dne.