Půjčka bez doložení příjmů

Důležitá zásada pro půjčování peněz je mít stabilní příjem peněz ze kterého bude možné bez problémů dluh hradit. To by mělo být vytesáno do kamene. Mnoho lidí z různých důvodů nemůže nebo nechce dokladovat svůj příjem a přesto potřebují peníze. Prakticky mohou nastat dvě situace kdy k tomu může dojít. Ta horší varianta je, že někdo nemá žádný příjem. Je nad míru jasné, že takový člověk by si vůbec půjčovat neměl. Typicky je to půjčka pro lidi s exekucí.

Reálně, ale může nastat situace kdy člověk například změnil zaměstnání a původní zaměstnavatel mu potvrzení již nedá a u toho nového je teprve ve zkušební době. Poskytovatelé neberou zkušební dobu jako dobrou záruku. Jak v této situaci postupovat? Jedinou možností je asi najít někoho komu stačí výpis z účtu kde je historie příchozích plateb za předchozí období a neřeší aktuální zaměstnanecký poměr.

Půjčka bez dokladování příjmu

Půjčky bez dokladování příjmu mají, ale i pro ostatní žadatele celou řadu výhod. Bez ohledu na to do jaké skupiny patříte podívejte se proč to tak je a jak mohou pomoci i Vám. Ale ještě předtím je potřeba informovat, že již dlouhou dobu platí zákon, který nařizuje poskytovatelům zjišťovat zda budou jejich potencionální věřitelé schopni splácet. To funguje jako ochrana před nadměrným zadlužováním. Není, ale blíže specifikováno jakým způsobem mají firmy schopnost splácet prověřovat. To bohužel poskytuje prostor pro různé kličky a nekalé jednání v neprospěch spotřebitele.

Důvod proč je touto formou nabízená vstřícná půjčka bez potvrzení o příjmu o proti jiným výhodnější je jejich rychlost. Než Vám zaměstnavatel potvrzení vydá může uplynout i několik dní. Mnoha lidem je navíc nepříjemné komukoliv sdělovat, že si někde bere peníze. Je sporné zda by měl zaměstnavatel tuto skutečnost znát. Když, ale tento krok vynecháte budete mít peníze mnohem rychleji. S tou rychlostí vyřízení to, ale není až tak úplně jednoznačné. Je řada firem, které jsou ve vyřízení opravdu rychlé i s tímto dokladem (jejich seznam se připravuje). Je také na místě vhodné zvážit zda je rychlost až tak důležitá nebo je lepší mít peníze například o den později za daleko lepších podmínek.

Mnoho lidí se nadějí se obrací na soukromníka. Mají za to, že soukromníci jedou podle vlastních pravidel. Neví o tom, že pro ně platí stejná pravidla jako pro kohokoliv jiného kdo se zabývá půjčováním peněz. Dávejte si proto pozor na osoby, které Vám budou tvrdit, že nic prokazovat nemusíte nebo něco podobného. Není to pravda. Nenechte se na to nachytat. Jakkoliv může nabídka od soukromé osoby vypadat sebelákavěji dejte si pozor na to co máte podepsat.

Půjčky na černo

Mnoho nabídek na které narazíte má znaky nekalého jednání.