Půjčka bez příjmů

Nemáte v současné době žádný příjem a potřebujete peníze? V případě, že nemáte doložitelný příjem existuje několik možností kde si půjčit. Jsou firmy a osoby, které Vám dají finance i bez tohoto dokladu. V případě, že jste aktuálně bez práce i tak je dostanete.

Půjčka bez potvrzení přijmu na účet

První možností je půjčka ihned na účet bez příjmu. Peníze si necháte poslat do Vaší banky. Je to pohodlné. Není potřeba nikam docházet. Pokud zvolíte tuto možnost budete muset jen doložit výpis z účtu. Nenechejte se tím, ale odradit. Současný stav Vašeho konta přitom není rozhodující. Finance budete mít do zítra nebo maximálně následujícího dne.

Půjčky bez stálého příjmu stále více poskytují hlavně soukromé osoby. Když potřebujete hotovost hned a nejlépe na ruku obraťte se na ně. Zde většinou nepotřebujete ani výpis z účtu. Soukromník dává peníze na směnku. Tu stačí jen podepsat a tím je to vyřízené. I v tomto případě platí, že peníze máte rychle. Respektive ještě rychleji než u předchozí možnosti. Dostanete je ještě ten den. Plusem pro Vás může být, že soukromníci nepoužívají registry.

Pro lidi bez pravidelného příjmu nebývá výše financí v řádech desítek tisíc korun. Počítejte s horní hranicí 10.000 Kč. I to je, ale většinou dostatečné a možná bude i pro Vás.