Půjčka na 30 dnů

Půjčka s měsíční splátkou se dává nejčastěji. Díky této krátkodobé lhůtě máte dostatečnou časovou rezervu na její splacení. Během této doby Vám určitě přijde výplata a dluh tak můžete v klidu vrátit jednorázovou splátkou. Což je pohodlné a bezpečné.

Půjčka do 5000 okamžitě všem

Prakticky všude Vás budou lákat na půjčíme v hotovosti hned. Pokud Vám na finanční pomoc stačí peníze ve výši 5000 dostanete je okamžitě. Tento obnos nabízí prakticky každá nebankovní firma. Do 20 minut se odesílá na účet bez jeho ověřování.

Nová půjčka je osvobozena od úroků a poplatků. Vyšší částku zdarma Vám nikdo nedá. To je jen lákadlo na nové klienty. Pokud tu první vrátíte v termínu tu další již dostanete vyšší. Může to být až 20.000 Kč.

Tip. Když potřebujete vyšší částku hned vezměte si nejdříve malou na nejmenší dobu splatnosti. Vraťte ji a následně si požádejte  o vyšší obnos na 30 dní.

Od soukromníka na ruku

V případě, že Vám půjčí někdo vlastní peníze budete mít možnost čerpat vyšší částky. Ty jsou samozřejmě úročeny. Oproti nebankovkám mají jednu velkou výhodu. Tou jsou peníze o víkendu a svátcích nonstop, které jinde v tyto dny nemožné získat.

A protože nedokládáte svůj příjem dostanete hotovost hned v den kdy danou osobu kontaktujete. Domluvíte si osobní setkání na kterém vše proběhne.