Půjčka na dva doklady

Půjčka pouze na dva doklady totožnosti pomůže všem co by jinak peníze nedostali. Je také ideálem pro každého kdo potřebuje půjčky na ruku bez registru. Na nic se dlouho nečeká. Jen se prokážete a hned dostáváte finance na ruku. To je sice super zpráva, ale při sjednávání postupujte z rozvahou. Skutečnost je často úplně jiná. Čtěte dál.

Na jaké doklady dostanete hotovost? Vždy to musí být občanský průkaz a dále pak řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list. Musí být samozřejmě platné. Zejména u občanských průkazů se často stává, že jsou po platnosti. Proto si datumy nejdříve zkontrolujte ať se nedočkáte toho, že jen díky tomu peníze nedostanete.

Vzhledem k tomu, že nic víc nepotřebujete výhody z toho plynoucí jsou jasné. Šance získat peníze u těchto půjček je takřka 100%. Daný poskytovatel nic víc nepožaduje a nezjišťuje si záznamy v registrech. Aby vše vyřídil na to mu stačí zhruba 15 minut.

Vždy se Vám vyplatí všechny nabídky porovnat a pak vybrat tu nejvýhodnější. Dívejte se zejména na RPSN. To může být vysoké a proto si vše dobře propočítejte. Důkladně si také pročtěte veškeré podmínky a čas také věnujte hrozícím sankcím v případě nesplácení.

Částky neočekávejte nijak závratné. Vzhledem k rizikovosti maximálně pár desítek tisíc což je pro většinu žadatelů více než dostatečné. Nejčastěji se poskytují jako peníze v tísni do výplaty, ale účel na který je použijete nikdo nezjišťuje.

Půjčka na vratnou kauci

Dávejte si pozor když po Vás někdo požaduje peníze předem jinými slovy kauce. Je to nejčastější druh podvodu. Prostě z Vás někdo (nejčastěji jednotlivec soukromník) vyláká peníze pod různou záminkou. Na to nikdy nepřistupujte.