Půjčka na jeden měsíc

mesicni-pujcka

Půjčky na 1 měsíc jsou velmi časté a populární. Proč? Máte u nich jistotu, že za pár dní máte vše z krku. Vrátíte na ráz celou částku a dál nemusíte nic řešit. Vysoká obliba je také způsobena faktem, že ji řada firem na poprvé dává naprosto zdarma. Co víc si přát 🙂

Nejčastěji se označují jako 30 denní. Lidé si je berou hlavně před výplatou kdy se peněz nedostává nejčastěji. Většinou stačí pár tisíc na vyřešení akutní situace. Výhoda spočívá především v krátké době splácení a roli hraje také to, že se malá částka lépe vrací. Splácení probíhá tak, že se po uplynutí měsíce vrací celá částka najednou. Komu vyhovují týdenní splátky bude mít hledání o něco těžší.

30 denní půjčka je nejčastějším produktem nebankovních společností. Vzhledem k tomu, že zde panuje velká konkurence tak je zcela běžné, že první půjčku dostanete úplně zdarma a případnou další již za běžný úrok. Firem co to takto dělají je celá řada. Díky tomu ušetříte. Žádat můžete jednoduše na internetu nebo po telefonu kde to někdy bývá ještě rychlejší. Je to i hodně jednoduché.

Kdo ji může získat?

Každý kdo je: osoba starší 18 let, má státní příslušnost ČR a bankovní účet. Jestli účet v bance ještě nemáte přečtete si kde je výhodné si jej založit a co dělat když si jej zakládat nechcete.

Jaké částky se nejčastěji půjčují? Je to v rozmezí od 5.000 do 10.000 tisíc korun, ale není to pevným pravidlem. Může to být i podstatně méně. Horní hranice, ale nebývá o moc vyšší než je uvedeno. Není se čemu divit. Málokdo by byl vysokou částku během takto krátké doby vrátit.

Kdy se vyplatí

Vyplácí se v případě, že si ji berete prvně a víte, že Vám během doby, kterou máte na vrácení přijde finanční obnos ze kterého vše jednou měsíční splátkou uhradíte. Protože pokud termín nedodržíte čekají Vás samozřejmě sankce.