Půjčka na sedm dní zdarma od Kredito24

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete na pár dní sehnat malý obnos? Nechcete si půjčovat od rodiny nebo od přátel? Vyzkoušejte expresní půjčku od Kredito24. Zde je její recenze.

V čem je tato půjčka výjimečná? Na rozdíl od jiných poskytovatelů je tato mikropůjčka bleskově rychlá – žádost o ni vyplníte jednoduše online. Do pár minut se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena a do 15 minut od schválení máte peníze na svém účtu. Nezáleží na tom zda žádost posíláte o víkendu nebo v noci. Systém schvalování žádostí je automatický a proto se všechny žádosti vyřizují 24 hodin denně.

Tato mikropůjčka je výhodná právě tehdy pokud potřebujete peníze rychle. A pokud je potřebujete jen na pár dní – když totiž svůj úvěr splatíte do 7 dnů máte ho zcela zdarma. Jedná se tedy o produkt, který vám pomůže v případě nenadálých oprav v domácnosti nebo zaplacení za doplatky na léky v lékárně a nemusíte zaplatit ani haléř navíc.

Poskytovatel úvěru společnost Kredito24 vychází svými produkty vstříc klientům, kteří se dostali do krátkodobé finanční tísně a kteří potřebují rychle půjčit malou částku. Půjčuje jen klientům u nichž je předpoklad, že půjčku bez problémů splatí. Půjčka je neúčelová. Nikdo se vás při žádosti nebude ptát na co peníze potřebujete a proč vám nezbývá potřebný obnos z výplaty. Podmínky poskytnutí úvěru jsou jasné a srozumitelné – sami si zvolíte kolik si chcete půjčit a hned vidíte kolik celkem za půjčku zaplatíte.

Peníze jsou vám převedeny do 15 minut od schválení žádosti. Jediné co musíte udělat je poslat 1,– Kč ze svého bankovního účtu na účet poskytovatele. To abyste potvrdili, že se jedná opravdu o váš účet. Do čtvrthodinky pak budete mít peníze k dispozici.

Pokud budete žádat o tuto půjčku poprvé budete si moci půjčit 1000,– až 4500,– Kč. Pokud budete žádat o úvěr opakovaně bude maximální výše úvěru 12.500,–. I z nabízené výše úvěru je zřejmé, že se jedná o půjčku sloužící k překlenutí krátkodobé finanční nouze vyvolané nepříjemnými nečekanými výdaji.