Půjčka na složenku

poštovní poukázka C

Je rychlá a snadno dostupná s obdržením peněz do 24 hodin. Dnes zjistíte, že potřebujete peníze a zítra je máte. Přesně to je půjčka na složenku na které dostanete do 10.000 Kč a menší částky podle Vašich současných potřeb. Dá se využít nejen před výplatou, ale jako rychlá možnost získání peněz kdykoliv to potřebujete. Je to druh půjčky kde Vám opravdu doručí finance bez papírování. Splatnost je po 7 až 45 dnech. Záleží jen na Vás co si vyberte.

Stačí odeslat pouze jednu SMS. Do té jen napíšete kolik potřebujete a Vaše jméno s adresou. O nic víc se nemusíte starat.

Za jakých podmínek ji získáte?

Podmínky nejsou zbytečně složité. Co Vám určitě hodně pomůže je, že nepotřebujete od zaměstnavatele potvrzení o výši příjmu. Šance pro ty co jsou ve zkušební době a tím pádem i také pro ty co se aktuálně řadí mezi nezaměstnané.

Kdy dostanu peníze?

Hotovost do druhého dne. Půjčka složenkou je nebankovní půjčkou díky které budete mít peníze již zítra. Je určená všem, kteří nechtějí nebo z nějakého důvodu nemohou nechat si poslat peníze na účet v bance.

Peníze jsou zaslány poštovní poukázkou typu C. Dostanete je tedy hotově do ruky hned na poště. Ani za to není účtován žádný poplatek.