Půjčka na týdenní splátky

Máte rádi hotovost? Kdo by neměl že. Tuto půjčku si můžete zařídit přes internet nebo si ji nechat doručit až k Vám domů. Peníze si můžete nechat poslat na účet nebo na poštu složenkou. Dostanete je velmi rychle. Nečekají na Vás žádné skryté poplatky ani nemusíte prokazovat své příjmy.

Hotovostní půjčka na týdenní splátky je mezi klienty rozšířeným a oblíbeným způsobem řešení malé finanční dopomoci. Pokud nemáte přístup k internetu nebo tam nechcete zadávat své osobní údaje není problém domluvit schůzku u Vás doma nebo na veřejném místě.

Týdenní splátka je závislá na výši úvěru. Když si vezmete například 5.000 Kč bude splátka jen 140 Kč a při 10.000 Kč to bude 279 Kč. Z toho je jasné, že jsou velmi malé poplatky, které si může dovolit snad každý. Splácet pár korun je rozhodně lepší než platit velké částky! Nedostanete se tak do žádných problémů s dluhy a vše v pohodě splatíte.

Týdenní systém splátek má své výhody. Splátky nejsou tak vysoké a splácení je tak o dost snažší. Je také menší šance, že se dostanete do problémů se splácením nebo, že dokonce peníze zapomenete poslat. Další výhoda se týká také splácení malého úvěru. Pokud se již do problémů dostanete začne se to řešit podstatně dříve než u půjček na 30 dní bez poplatku a úrok tolik nenaroste. Snadněji se také dohodnete na případném odložení splátek.