Půjčka na účet zdarma

V čem spočívá rychlá půjčka poprvé zdarma zaslaná na bankovní účet? Můžete najít několik firem, které Vám budou nabízet půjčku, která je osvobozena od všech poplatků, úroků a RPSN. Možná si kladete otázku zda je to vůbec reálné. Ano je. Firmy se k sobě snaží nalákat nové klienty a tohle je účinný způsob jak toho dosáhnout. Tato „akce“ je určena pouze novým klientům.

Jaké jsou podmínky

Zásadní podmínkou je, že musíte být novým klientem. Jinak nemůže být nulová půjčka čerpána. Jak už bylo uvedeno výše musíte být u firmy novým žadatelem. Pokud jste ji v minulosti u dané firmy již měli bezplatně ji znovu nedostanete a to ani v případě, že v době vaší první žádosti tato možnost nebyla. Pokud toto splňujete musíte projít obvyklým schvalovacím procesem. Výše prvního úvěru nebývá nijak vysoká. Většinou 5.000 Kč, ale často i méně. Pokud včas splatíte dostanete u další žádosti více peněz.

Co sledovat

Především se ujistěte, že se k ničemu nezavazujete a zda někde nečíhají skryté poplatky za vyřízení a podobně. Závazek může také být v podobě podmínky vzetí další půjčky. To samo osobě není až takový problém pokud nebude mít vysoké poplatky a úroky. To by pak ani ta první ve skutečnosti nebyla zdarma. Proto si důkladně přečtěte podmínky a smlouvu kde musí být vše uvedeno. Na co se dále zaměřit naleznete zde. Hlídejte si také splatnost. Některé jsou bez placení navýšení jen do 7 dnů.